Podwójna moc na suchy kaszel

Dowiedz się więcej

JEDYNY SYROP Z PODWÓJNIE SKONCENTROWANĄ DAWKĄ Butamirati citras!*

* Jedyny syrop zawierający podwójnie skoncentrowaną dawkę substancji czynnej Butamirati citras w 1 ml (tj. 3 mg w 1 ml w porównaniu do syropów zawierających dawkę 1,5 mg w 1 ml), w odniesieniu do danych URPL wg wyszukiwarki http://pub.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl, stan na dzień 12.12.2017 r.