Podwójna moc – potrójna korzyść

Przyjmowanie leków nie należy do przyjemności, szczególnie nie lubią przyjmować ich dzieci. W trosce o komfort najmłodszych, syrop Maxipulmon zawiera podwójnie skoncentrowaną dawkę* substancji czynnej o działaniu przeciwkaszlowym (Butamirati citras) – aż 3 mg w 1 ml, co pozwala na podanie dwukrotnie mniejszej ilości syropu* – w przypadku dzieci do 6 roku życia to jednorazowo zaledwie 2,5 ml. Pociąga to za sobą kolejne korzyści – jedno opakowanie syropu wystarcza na długo, a koszt dziennej dawki jest przyjazny dla kieszeni. Dodatkowo, syrop Maxipulmon ma pyszny, malinowo-waniliowy smak.

Łatwe podawanie 2x mniejsza ilość*
1 opakowanie Wystarcza na długo
Przyjazny dla kieszeni

* W porównaniu z innymi syropami zawierającymi substancję czynną Butamirati citras, w odniesieniu do danych URPL wg wyszukiwarki http://pub.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl, stan na dzień 12.12.2017 r.